В опубликованном на ютуб-канале Станислава Клименко видео он призывает Президента Зеленского обратить внимание на ситуацию в Затоке.

Публикуем текстовую часть на украинском языке полностью.

«Шановний, Володимире Олександровичу!
Звертаюсь до Вас як до Гаранта Конституції, гаранта прав і свобод громадян нашої держави.

Мене звуть Станіслав, я простий хлопець з міста Білгород-Дністровського, що на Одещині. Міста з стародавньою історією, величною фортецею, мальовничими краєвидами Дністровського лиману, чудовими людьми. Але сьогодні не про нього. Сьогодні – про Затоку.

Чарівні спогади дитинства кожного з нас наповнені теплим морем, білосніжними пляжами, криком чайок, сонячними променями. Усе це дарує нам маленьке курортне селище, яке протягом кожного року відвідує більше мільйона туристів. Але майбутнє його під загрозою.
До влади у селищі прийшла особа, єдиною метою якої є власне збагачення. Без будь-яких червоних ліній, будь-якою ціною. Навіть ціною людського життя.
Мова йде про секретаря селищної ради, обвинуваченого в замовному вбивстві, Вячеслава Бокія.
Ще чотири роки тому я був його помічником та адвокатом, вірив у добрі наміри по розвитку курорту. Але я помилився. Нажаль.
Звертаючись до громади, прошу вибачення за свою помилку, сподіваюся я зможу її виправити.

Вказана особа, знаходячись два роки при владі, перетворила орган місцевого самоврядування на власне приватне підприємство. Яке вже принесло йому декілька мільйонів доларів.
Таємні сесії, підробка рішень ради, рейдерські захоплення баз відпочинку, земельних ділянок, ринків, тотальний деребан пляжів, безліч торгівельних точок, приватизація парків та алеї, відкати на тендерах, крадіжка бюджетних коштів – це все наше сьогоденні. Кожного дня, повторюю кожного дня, курорт ґвалтують, розривають на шматки.

І це все – за бездіяльності влади. Заручившись підтримкою корумпованих чиновників обласного та державного рівня, серед яких прокурори та генерали поліції, ця людина не боїться нікого та нічого. Зате його боїться кожний мешканець та підприємець Затоки.

Ми палко прикуті до екранів телевізорів, де разом з Вами, разом з народом України хвилюємося, радіємо спільним успіхам, переносимо спільне горе. Ми чекаємо на зміни, які чомусь до нас не доходять. Новаторські закони, скасування недоторканості, антикорупційний суд, перезавантаження правоохоронної системи – це все десь далеко. Там, у Києві. За 600 кілометрів звідси. У Вас. А у нас – тотальне свавілля, деребан, корупція.

Голосуючи за Зеленського, я як і мільйони українців, вкладав у свій вибір надію та сподівання на краще життя, в успішній європейській країні, де влада буде дбати про своїх громадян, допомагати їм, а не красти в них, руйнувати їх бізнес, вбивати неугодних. Вибори Президента, вибори до Верховної Ради, формування уряду, призначеня голов Служби безпеки та Генеральної прокуратури. Кожна така новина дає нам привід мріяти, що селищну раду вичістять від негідників. Але через тиждень все знову по-старому. Складається враження, що хтось наверху «в темі або в долі».

Виданому американському Президенту Аврааму Лінкольну належать слова: «Виборчий бюлетень – сильніше за кулю». Пробачте, але в мене питання: «Коли вона долетить до Затоки?!».

Мені 32 роки, в мене, як і у Вас є син. Після його появи він став сенсом мого життя. Я бажаю, щоб він міг купатися у чистому морі, не нюхати сморід каналізації, безкоштовно та вільно лежати на пляжі, як і його батьки колись прогулюватися по набережній, споглядаючи безкрайній горизонт Чорного моря, а не сотні ларьків з аля ринку «7-й кілометр». Інакше ми, молода родина, будемо вимушені поїхати з країни.
Якщо такі, як Бокії, будуть і далі її грабувати. Я – цього не бажаю. Ви – цього не бажаєте. Знаю точно.
Допоможіть.

Захистіть майбутнє найвідомішого вітчизняного курорта. Захистіть право мільйонів людей радіти сонцю та морю у своїй, рідній країні, а не в Єгипті, Туреччині чи Тайланді.
Зверніть на нас увагу.
Доручіть правоохоронним органам, чесним та професійним офіцерам, вирішити цю проблему. Візьміть справу під свій особистий контроль. Роботи буде багато, але і результат задовольнить усіх, в першу чергу місцевих мешканців. Повірте мені.

Разом ми переможемо. Без Вас – ми втратимо Затоку. А значить – частинку України, частинку наших спогадів, частинку нашого життя».

2 Replies to “Адвокат Станислав Клименко обратился к Президенту Владимиру Зеленскому с видеообращением”

  1. Красава!! Только почему-то мне кажется, что Зеленскому глубоко на…рать на то что в нашей Затоке творится!! Если бы он хотел, то уже давно бы закрыли этого Бокия, а так он все знает, но ему похрену.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *